O Nas

integri TSR

Agnieszka Turska-Majewska

Agnieszka Turska-Majewska – mgr psychologii klinicznej, pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) od 14 lat, certyfikowany: terapeuta i trener TSR (certyfikat PSTTSR), trener pracujący w oparciu o model komunikacji Nonviolent Communication, certyfikowany trener I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP),  mediator, członek Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz sekcji Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.  Pracuje w obszarze: kryzysów życiowych, depresji, przemocy, lęku, wsparcia w komunikacji interpersonalnej oraz mediacji konfliktów osobistych i zawodowych. Korzysta z podejścia: TSR,  modelu NVC, terapii ericksonowskiej oraz SWR (System Wewnętrznej Rodziny).

Tomasz Majewski

Tomasz Majewski – mgr psychologii klinicznej, certyfikowany terapeuta i trener Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (certyfikat PSTTSR), pracuje również w modelu Nonviolent Communication (NVC). Zajmuje się terapią (indywidualną i grupową) oraz pomocą psychologiczną dla osób doświadczających różnego rodzaju kryzysów życiowych (depresja, lęki, uzależnienia, urazowa przeszłość, problemy rodzinne, przemoc interpersonalna, wydarzenia traumatyczne, problemy zawodowe). Certyfikowany specjalista ds. przeciwdziałania przemocy (certyfikat PARPA). Członek Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz sekcji Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Prowadzi również szkolenia i konsultacje dla firm, korporacji z tematyki: anty-mobbing, budowanie kultury organizacji w oparciu o model Nonviolent Communication (NVC) oraz Solutions Focused Approach (SFA).

Aneta Błaszczyk

Aneta Błaszczyk – mgr psychologii, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie i studiów podyplomowych Psychologia Kliniczna na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.  Certyfikowana terapeutka TSR (PSTTSR), absolwentka Kursu przygotowującego do egzaminu na certyfikat psychoterapeuty SNP PTP oraz samodzielnego prowadzenia psychoterapii, atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Od 2014 roku posiada certyfikat Ambasadora metody Kids’ Skills. Jest również mediatorką rodzinną.  Jako psycholog prowadzi warsztaty i sesje rozwojowe dla pracowników korporacji w sektorze finansowym. W gabinecie prywatnym zajmuje się terapią indywidualną, par i rodzin. Pracuje z dziećmi i osobami dorosłymi. Ponadto prowadzi szkolenia i warsztaty rozwojowe.

Aneta Błaszczyk

Adrian Kondraciuk

Adrian Kondraciuk:

certyfikowany terapeuta, trener, superwizor-aplikant PSTTSR, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, praktyk metody Kids’ Skills. Absolwent pedagogiki resocjalizacyjnej i profilaktyki społecznej na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Pracuje indywidualnie z młodzieżą i osobami dorosłymi. Prowadzi również terapie grupowe. Współzałożyciel Ursynowskiego Centrum Terapii Krótkoterminowej (UCTK) w Warszawie. Współpracuje z Poradnią Terapii Uzależnień i Współuzależnień na Warszawskiej Ochocie. Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR). Przynależy do Europejskiego Towarzystwa Terapii Krótkoterminowej (EBTA) i Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej (WTTS).

Igor Rotberg

Igor Rotberg – psycholog, psychoterapeuta, trener. Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada Europejski Certyfikat Psychologa (EuroPsy) oraz certyfikat Terapeuty Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach Wykładowca na studiach podyplomowych z psychotraumatologii na Collegium Humanum. Współredaktor książki „Ponowoczesne modele pomagania”. Pracuje w podejściu integracyjnym. Prowadzi sesje indywidualne osób dorosłych oraz terapię par. Autor projektu Psychologia Współczesna, zajmującym się propagowaniem wiedzy z zakresu współczesnej psychologii, przybliżając zjawiska, które są spowodowane rozwojem cywilizacyjnym, technologicznym, zmianami kulturowymi i społecznymi.

Anita Rawa-Kochanowska

Anita Rawa-Kochanowska – dr psychologii, certyfikowana terapeutka TSR (PSTTSR).
Autorka książek i materiałów dydaktycznych. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się w mediach społecznościowych, prowadzi też bloga o życiu i kryzysach. Prowadzi fanpage
PsychoWsparcie, gdzie odczarowuję zawód psychologa i psychoterapeuty oraz promuje
Podejście Skoncentrowane na Rozwiązaniach.
Na co dzień pracuje jako terapeutka we własnym gabinecie – jej klientami są osoby dorosłe w
różnych sytuacjach życiowych, zmagające się z wieloma rodzajami kryzysów.
Posiada duże doświadczenie akademickie oraz misję edukowania na tematy psychologiczne.

Jolanta Bylica

Jolanta Bylica – psycholożka, terapeutka, trenerka, superwizorka-aplikantka. Prowadzi autorską Pracownię Psychologiczną Strefa Rodziny w Warszawie, w której pracuje z rodzinami, młodzieżą oraz dziećmi, także indywidualnie z osobami dorosłymi. Podstawowym nurtem terapeutycznym, który wykorzystuje w praktyce zawodowej jest Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach (TSR). Posiada certyfikat terapeuty, trenera, superwizora-aplikanta (PSTTSR) oraz certyfikat trenera biznesu (KONTRAKT OSH). Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP) oraz Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR). Pomysłodawczyni oraz współrealizatorka ogólnopolskiego programu „Pudełka TSR”, skierowanego do społeczności terapeutów TSR. 

Tomasz Salvador Świtek

Tomasz Salvador Świtek – superwizor zespołu trenerskiego Integri TSR, trener II stopnia Studium Terapii i Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach. Absolwent profilaktyki społecznej i resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim. Od ponad 20 lat pracuje w ramach różnie rozumianego i stosowanego podejścia na rozwiązaniach. Skupia się na pracy z osobami 18+ doświadczającymi wielu niechcianych sytuacji w swoim życiu. Przypisano mu różne certyfikaty: terapeuty, trenera i superwizora PSTTSR; hipnoterapii ericksonowskiej Instytutu Korzybskiego (Belgia), Master Solution-Focused Practitioner (IASTI), trenera oraz superwizora SFBT (IASTI); certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień; certyfikowany specjalista przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Czasem coś napisze, nagra itp itd. Dość regularnie jeździ na rowerze, gra w squasha i kosza, słucha audiobooków. Lubi smak czarnej kawy przełamanej czymś słodkim 🙂

Joanna Buraczek

Joanna Buraczek

Joanna Buraczek – terapeuta, socjoterapeuta oraz pedagog z wieloletnim doświadczeniem. Założycielka Centrum Terapeutycznego Sięgam PoMoc (www.siegampomoc.pl). Ukończyła szkolenia: Integratywna Systemowa Psychoterapia Krótkoterminowa w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie; Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniu – Brief Solution Focused Therapy – w Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi (rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu); Socjoterapia z Pomocą Psychologiczną; Dialog Motywujący. Jest pasjonatką metody Porozumienia Bez Przemocy – Nonviolent Communication (NVC). Prowadzi zajęcia m.in. dla dziewcząt oraz kobiet (grupy warsztatowe, motywacyjne, wspierające) nt. akceptacji siebie i swojego ciała, radzenia sobie z własnymi emocjami, podwyższenia swojej samooceny oraz poczucia własnej wartości, na temat zaburzeń odżywiania – zajęcia/warsztaty z dziećmi i młodzieżą w Szkołach, a także szkolenia/wartsztaty dla firm.