Kurs jest akredytowany przez Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR).
Szkolenie prowadzone jest ONLINE na programie ZOOM. Wymagane jest zadbanie o odpowiednie warunki uczestniczenia: dobre łącze internetowe, włączona kamera, mikrofon, przestrzeń bez obecności innych osób.
Kurs odbędzie w zależności od wyboru grupy w następujących terminach:
Rok 2024:
Cena szkolenia online: 2 200 zł
Cena szkolenia stacjonarnego: 2 650 zł
(dostępna płatność ratalna)
- Grupa 1
Zjazd I – Edyta Gogół-Iżowska
19 stycznia (piątek) godz. 16.00-20.30
20-21 stycznia (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd II – Aneta Błaszczyk
2 lutego (piątek) godz. 16.00-20.30
3-4 lutego (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd III – Tomasz Majewski
23 lutego (piątek) godz. 16.00-20.30
24-25 lutego (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
- Grupa 2
Zjazd I – Jolanta Bylica
2 lutego (piątek) godz. 16.00-20.30
3-4 lutego (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd II – Edyta Gogół-Iżowska
16 lutego (piątek) godz. 16.00-20.30
17-18 lutego (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd III – Agnieszka Turska-Majewska
8 marca (piątek) godz. 16.00-20.30
9-10 marca (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
- Grupa 3
Zjazd I – Anita Rawa-Kochanowska
23 lutego (piątek) godz. 16.00-20.30
24-25 lutego (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd II – Adrian Kondraciuk i Ewa Oleńkiewicz
15 marca (piątek) godz. 16.00-20.30
16-17 marca (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd III – Aneta Błaszczyk i Ewa Oleńkiewicz
5 kwietnia (piątek) godz. 16.00-20.30
6-7 kwietnia (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
- Grupa 4 (szkolenie w tygodniu, zajęcia w godz. 9.00-17.30)
Zjazd I – Aneta Błaszczyk
4-5 marca (poniedziałek-wtorek)
Zjazd II – dr Anita Rawa-Kochanowska
18-19-20 marca (poniedziałek-wtorek-środa)
Zjazd III – Edyta Gogół-Iżowska
11-12 kwietnia (czwartek-piątek)
- Grupa 5
Zjazd I – Adrian Kondraciuk i Ewa Oleńkiewicz
1 marca (piątek) godz. 16.00-20.30
2-3 marca (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd II – Monika Oryl-Misztela i Agnieszka Turska-Majewska
22 marca (piątek) godz. 16.00-20.30
23-24 marca (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd III – dr Anita Rawa-Kochanowska i Ewa Oleńkiewicz
26 kwietnia (piątek) godz. 16.00-20.30
27-28 kwietnia (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
- Grupa 6
Zjazd I – Monika Dąbrowska
5 kwietnia (piątek) godz. 16.00-20.30
6-7 kwietnia (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd II – dr Anita Rawa-Kochanowska
19 kwietnia (piątek) godz. 16.00-20.30
20-21 kwietnia (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd III – Ewa Oleńkiewicz
10 maja (piątek) godz. 16.00-20.30
11-12 maja (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
- Grupa 7
Zjazd I – Adrian Kondraciuk i Ewa Oleńkiewicz
12 kwietnia (piątek) godz. 16.00-20.30
13-14 kwietnia (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd II – Tomasz Majewski i Ewa Oleńkiewicz
17 maja (piątek) godz. 16.00-20.30
18-19 maja (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd III – Monika Oryl-Misztela
31 maja (piątek) godz. 16.00-20.30
1-2 czerwca (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
- Grupa 8 – STACJONARNA – Warszawa
Zjazd I – Monika Oryl-Misztela
20-21 kwietnia (sobota-niedziela) godz. 9.00-17.30
Zjazd II – dr Anita Rawa-Kochanowska
10-11-12 maja (piątek-sobota-niedziela) godz. 9.00-17.30
Zjazd III – Jolanta Bylica
1-2 czerwca (sobota-niedziela) godz. 9.00-17.30
- Grupa 9 – STACJONARNA – Sopot (zajecia w godz 9.00-17.30)
Zjazd I – Adrian Kondraciuk
11-12 maja (sobota-niedziela) godz. 9.00-17.30
Zjazd II – Aneta Błaszczyk
24-25-26 maja (piątek-sobota-niedziela) godz. 9.00-17.30
Zjazd III – Monika Oryl- Misztela
22-23 czerwca (sobota-niedziela) godz. 9.00-17.30
- Grupa 10
Zjazd I – Aneta Błaszczyk
17 maja (piątek) godz. 16.00-20.30
18-19 maja (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd II – Agnieszka Turska-Majewska
31 maja (piątek) godz. 16.00-20.30
1-2 czerwca (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd III – Tomasz Majewski
21 czerwca (piątek) godz. 16.00-20.30
22-23 czerwca (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
- Grupa 11
Zjazd I – Monika Dąbrowska
24 maja (piątek) godz. 16.00-20.30
25-26 maja (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd II – Agnieszka Turska-Majewska, Ewa Oleńkiewicz
7 czerwca (piątek) godz. 16.00-20.30
8-9 czerwca (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd III – dr Anita Rawa-Kochanowska
28 czerwca (piątek) godz. 16.00-20.30
29-30 czerwca (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
- Grupa 12
Zjazd I – Monika Dąbrowska
7 czerwca (piątek) godz. 16.00-20.30
8-9 czerwca (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd II – Edyta Gogół-Iżowska
28 czerwca (piątek) godz. 16.00-20.30
29-30 czerwca (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd III – Jolanta Bylica, Aneta Błaszczyk
19 lipca (piątek) godz. 16.00-20.30
20-21 lipca (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
- Grupa 13
Zjazd I – Ewa Oleńkiewicz
21 czerwca (piątek) godz. 16.00-20.30
22-23 czerwca (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd II – Monika Oryl-Misztela
5 lipca (piątek) godz. 16.00-20.30
6-7 lipca (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd III – Agnieszka Turska-Majewska
26 lipca (piątek) godz. 16.00-20.30
27-28 lipca (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
- Grupa 14 ( w tygodniu)
Zjazd I – dr Anita Rawa-Kochanowska
3-4-5 czerwca (poniedziałek-wtorek-środa) godz. 9.00-17.30
Zjazd II – Adrian Kondraciuk
24-25-26 czerwca (poniedziałek-wtorek-środa) godz. 9.00-17.30
Zjazd III – Ewa Oleńkiewicz
8-9 lipca (poniedziałek-wtorek) godz. 9.00-17.30
- Grupa 15 (wakacje z TSR)
Zjazd I – Aneta Błaszczyk
5 lipca (piątek) godz. 16.00-20.30
6-7 lipca (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd II – Edyta Gogół-Iżowska
19 lipca (piątek) godz. 16.00-20.30
20-21 lipca (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd III – Ewa Oleńkiewicz
9 sierpnia (piątek) godz. 16.00-20.30
10-11 sierpnia (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
- Grupa 16 (wakacje z TSR)
Zjazd I – Aneta Błaszczyk
12 lipca (piątek) godz. 16.00-20.30
13-14 lipca (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd II – Edyta Gogół-Iżowska
26 lipca (piątek) godz. 16.00-20.30
27-28 lipca (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd III – dr Anita Rawa-Kochanowska
16 sierpnia (piątek) godz. 16.00-20.30
17-18 sierpnia (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
- Grupa 17 (wakacje z TSR) ( w tygodniu)
Zjazd I – Aneta Błaszczyk
18-19 lipca (czwartek-piątek) godz. 9.00-17.30
Zjazd II – Monika Oryl-Misztela
31 lipca (środa) godz. 9.00-17.30
1-2 sierpnia (czwartek-piątek) godz. 9.00-17.30
Zjazd III – Ewa Oleńkiewicz
22-23 sierpnia (czwartek-piątek) godz. 9.00-17.30
- Grupa 18 (wakacje z TSR)
Zjazd I – Tomasz Majewski
2 sierpnia (piątek) godz. 16.00-20.30
3-4 sierpnia (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd II – Adrian Kondraciuk
23 sierpnia (piątek) godz. 16.00-20.30
24-25 sierpnia (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd III – Monika Oryl-Misztela
6 września (piątek) godz. 16.00-20.30
7-8 września (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
- Grupa 19
Zjazd I – dr Anita Rawa-Kochanowska
23 sierpnia (piątek) godz. 16.00-20.30
24-25 sierpnia (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd II – Ewa Oleńkiewicz
13 września (piątek) godz. 16.00-20.30
14-15 września (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd III – Aneta Błaszczyk
27 września (piątek) godz. 16.00-20.30
28-29 września (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
- Grupa 20
Zjazd I – Ewa Oleńkiewicz
6 września (piątek) godz. 16.00-20.30
7-8 września (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd II – Monika Oryl-Misztela
27 września (piątek) godz. 16.00-20.30
28-29 września (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd III – Edyta Gogół-Iżowska
11 października (piątek) godz. 16.00-20.30
12-13 października (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
- Grupa 21
Zjazd I – Jolanta Bylica
30 sierpnia (piątek) godz. 16.00-20.30
31 sierpnia–1 września (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd II – Agnieszka Turska-Majewska
27 września (piątek) godz. 16.00-20.30
28-29 września (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zjazd III – Monika Oryl-Misztela
25 października (piątek) godz. 16.00-20.30
26-27 października (sobota-niedziela) godz. 9.00-16.30
Zgłoszenie na kurs odbywa się poprzez:
– dodanie produktu (należy wybrać numer odpowiedniej Grupy) do koszyka i uiszczenie opłaty przelewem bankowym na numer otrzymany w mailu,
– wysłanie zgłoszenia na szkolenie mailem na adres: biuro@szkoleniatsr.pl
W sytuacji braku miejsc w grupie – prowadzimy zapisy na listy rezerwowe.
Istnieje możliwość płatności jednorazowej lub w ratach:
– edycje w roku 2024: 2200 zł lub 800zł, 700zł, 700zł
– edycje stacjonarne w roku 2024: 2650 zł lub 950, 900, 800
Kontakt w sprawie szkolenia: Anna Stromecka, tel: 737 315 799, mail: biuro@szkoleniatsr.pl
(zapisy, płatności, płatności ratalne, faktury, zaświadczenia, zapis na listy rezerwowe i inne)